Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Електромагнітні замки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Електромагнітний замок - це надійний захист вашого будинку, офісу або складського приміщення.
Головною складовою цього товару є масивний електромагніт, який взаємодіє з металевою планкою, що відрізняється високою магнітною проникністю, або постійним магнітом.

Встановив електромагнітний замок на двері ви отримаєте можливість обмежити доступ в приміщення для небажаних відвідувачів.
Електрозамок потрібно вибирати і враховувати, що вони поділяються за способом установки на накладні і врізні, а по виду механізму на працюючі на відрив, а також зсувні.

Замикається магнітний замок за допомогою впливу на нього постійного електричного струму, що призводить магніт в дію і закриває двері, на яку встановлений електромагнітний замок.Такім замком можна керувати як звичайної кнопкою так і всілякими контролерами (радіоконтроллер, контролер для електронних ключів або карт) .

Як правило електронний замок на вхідні двері встановлюють на об'єктах де потрібна велика пропускна здатність. Це обумовлено конструктивною особливістю самого замку, в ньому немає механічних частин, відповідно ламатися нечему.

Магнітний замок на двері можна придбати в наше магазині: medvedi.kiev.ua

Ви можете зателефонувати або написати нам на пошту і ми допоможемо підібрати магнітне замок на вхідні двері або електрозамок на хвіртку і навіть зможемо запропонувати електромагнітний замок на скляну дверь.

Одной з основних характеристик замків є сила утримання ригеля, зазвичай вказується в кг. Це зусилля яке потрібно прикласти до замку для його примусового відкривання. Замки з зусиллям 60-70кг. встановлюються в невеликих шафках або ящиках, 180-280кг. ставлять на легкі або середні двері (двері в офісах, магазинах).

Ну і електромагнітній замок із зусиллям більше 280кг. монтуються на важкі двері де потрібно антивандальний захист. Часто виникає необхідність встановити електромагнітний замок для хвіртки, це цілком можливо, але при цьому необхідно забезпечити захист замку від прямого попадання опадів. На хвіртки як і втім на звичайні двері можна без особливих зусиль встановлювати як накладної електромагнітний замок так і виразний варіант.Електромагнітние замки мають цілий ряд значущих переваг: відсутність рухомих частин, що забезпечує довговічність;
легкість евакуації при пожежну тривогу;
стійкість до перепадів температур і агресивного середовища.
Електромагнітний замок купити допоможуть наші менеджери, варто тільки запам'ятати адресу нашого інтернет магазину і пов'язати з ними в будь-який зручний для вас час.

 

Вгору