Чи не працює домофон? Допоможемо усунути несправності!

Домофони рано чи пізно виходять з ладу або починають працювати з перебоями. Як правило це відбувається через не досконалості а іноді і плачевного стану мереж електропостачання в нашій країні. Найчастіше причиною цього є вихід з ладу блоку живлення домофона, але іноді зустрічаються і більш складні поломки. Так-же причиною поломки відеодомофона може бути і "зліт прошивки" так як домофон зараз це вже не простий пристрій, а найчастіше він більш схожий на персональний ПК.

                                                            

Інтернет-магазин MEDVEDI піклується про своїх клієнтів, завдяки чому надає їм повний спектр послуг: продаж домофонів та викличних панелей, їх установку і монтаж, а також забезпечує ремонт і обслуговування домофонів та відеодомофонів в Києві. Якщо ви знаходитесь не в Києві, можна скористатися службою доставки. Ми виконаємо ремонт вашого домофона і відправимо його вам. Для того щоб домофонне обладнання служило вам довго і надійно, необхідно періодично проводити його огляд і в разі виявлення мінімальної несправності, проводити ремонт і обслуговування домофону.

Фахівці компанії medvedi.kiev.ua проводять швидкий і якісний ремонт, гарантійне та післягарантійне обслуговування відеодомофонів різних виробників і будь-якої складності для приватних будинків, дач, квартир, магазинів і офісів.
Вартість робіт по ремонту і робіт з обслуговування домофонів визначити заздалегідь важко, тому що підсумкова вартість залежить від характеру поломки, яка визначається під час діагностики та огляду обладнання клієнта в майстерні.

(067) 234-63-27      СЕРВІС: medvedi.kiev.ua


Виконаємо для Вас такі види робіт як:

  •     ремонт домофона
  •     ремонт домофона commax
  •     ремонт відеодомофона commax
  •     ремонт домофона gardi
  •     ремонт панелі виклику домофона
  •     ремонт панелі відеодомофону
  •     ремонт блоку живлення commax