СКУД (Системи контролю та управління доступом) являє собою найбільш ефективний захист від проникнення сторонніх осіб на об'єкт. Також виконавши монтаж СКД у вас з'являється можливість вести облік робочого часу на підприємствах або в офісах.

Магазин MEDVEDI здійснює послуги по якісному монтажу контролю доступу в Києві та Київській області. Замовляючи у нас монтаж СКУД, Ви отримуєте професійно виконані роботи і перевірене якісне обладнання. Всі роботи по монтажу системи СКУД виконують досвідчені і кваліфіковані фахівці з виїздом на об'єкт.

Системи контролю управління доступом умовно можна розділити на 3 типи:

    кодові системи, які мають на увазі введення коду на клавіатурі для доступу в приміщення. Це найнижчий рівень безпеки, немає можливо контролювати, хто вводить код і проходить на об'єкт.
    карткові та брелочная системи. Тут вже можна збирати статистику по кожному відвідувачу. Однак стежити за тим, чи та людина користується брелоком або карткою немає можливості.
    біометричні системи - найсучасніші і трудомісткі по монтажу. Працюють за відбитками пальців, сітківки ока тощо І вони дають найнадійнішу ідентифікації відвідувачів або співробітників.

У найпростішу систему входять домофони, елекрозамкі, в більш складних системах вже застосовуються кодові замки, зчитувачі карт і брелоків. Ну і найсучасніші застосовують зчитувачі відбитків пальців і детектори з розпізнаванням обличча в комплексі з шлагбаумом чи турнікетом. У великих містах України і в Києві зокрема подібний контроль доступу зустрічається досить часто. Немає такої людини, яка хоча б раз в житті не проходила через турнікети в метро або не набирала код на домофоні, щоб потрапити в будинок.

Наші інсталятори мають досвід по монтажу СКУД і можуть виконати такі види робіт:

  •     монтаж системи контролю доступу
  •     обслуговування систем контролю доступу
  •     настройка СКУД

Більш детально необхідні види робіт уточнюються індивідуально під конкретну конфігурацію СКУД системи контролю та управління доступом.

Якщо у вас є питання щодо монтажу систем контролю доступу та її обслуговування, вартості робіт та строків виконання.
Ви завжди можете задати їх по  ☎ (067) 234-63-27