Шановні покупці!
   
Компанія HIKVISION представила на ринок комплексне рішення по контролю доступу на базі власної інтелектуальної технології вимірювання температури тіла людини.

На даний момент клієнти - від офісів і банків до аеропортів і освітніх установ - шукають інструменти, які дозволяють швидко і безпечно виявляти людей з підвищеною температурою, а також забезпечувати ефективну роботу контрольно-пропускної системи. Нове рішення побудовано на базі оновленої лінійки систем контролю доступу та інтелектуальних тепловізорів з точністю вимірювання до 0,5 ° C.

Фахівці HIKVISION об'єднали СКУД з системами розпізнавання обличча і вимірювання температури тіла з точністю до 0,5 ° C.
Коли людина проходить через контрольний пункт (термінал, турнікет або металодетектор) тепловізійний модуль автоматично визначає температуру. Якщо вона в межах норми, система дозволяє прохід. У разі перевищення заданого параметра система забороняє прохід на територію об'єкта і відправляє повідомлення оператору. Таким чином, оновлене рішення СКУД від HIKVISION виявляє співробітників і відвідувачів з підвищеною температурою тіла, веде їх облік в режимі реального часу.

Вбудована система розпізнавання обличча дозволяє вибудувати ефективну роботу пропускного пункту, як для постійного персоналу, так і для перевірки перепусток для відвідувачів. Швидкість розпізнавання становить менше 0.5 секунди на одну людину. Подібні рішення вже використовуються на декількох великих об'єктах Китаю - в Пекінському міжнародному аеропорту, Фуданьського університеті, Народної лікарні при Пекінському університеті.

Дана система може вести облік робочого часу, статистику відвідуваності, здійснювати контроль і перевірку пропусків, а також контролю за наявністю захисної маски.

Система легко масштабується: при необхідності можна збільшувати кількість терміналів СКУД. За допомогою єдиної програмної платформи можна віддалено налаштовувати обладнання, вносити в базу нових людей, переглядати помилки, перевіряти статуси пристроїв.

Для побудови інтелектуальної системи контролю доступу з функцією вимірювання температури HIKVISION пропонує кілька варіантів:

  1.         Підлоговий термінал DS- K5604A-3XFV
  2.         Термінал доступу для DS-K1T671TM-3XF установки на стіну або на підлогу
  3.         Модуль розпізнавання обличча і вимірювання температури тіла DS-K5671-3XF / ZU
  4.         Арочний металодетектор з двухспектральной термографической камерою IDS-SMG318LT-F

Нове рішення для організації прохідних пунктів на основі тепловізійних технологій стане наступним кроком у бік подальшого розвитку систем контролю доступу та їх адаптації під існуючі потреби сучасного суспільства.
Устаткування поставляється під замовлення.
Ціни уточнюйте у менеджерів магазину medvedi.kiev.ua.