Домофон TANTOS Jolli HD WiFi об'єднав в собі кращі функції домофона та базові можливості системи відеоспостереження.

Монітор відеодомофона оснащений 10 '' сенсорним екраном який дозволяє комфортно переглядати 8 відеосигналів від чотирьох викличних панелей і чотирьох додаткових камер одночасно. Викличні панелі і камери відеоспостереження можуть бути будь-якого бренду і їх можна придбати окремо в нашому інтернет-магазині medvedi.kiev.ua. Перемикання між зображеннями виконується простим дотиком по екрану відеодомофона. До відеодомофону можна підключати викличні панелі стандарту CVBS і AHD до 2 МП і додаткові відеокамери спостереження AHD до 2 МП.

Домофон може вести запис відеосигналу з кожного каналу незалежно один від одного постійно, за розкладом або по детектору руху. Можна вказати тільки потрібні канали для запису, всі канали одночасно записувати не обов'язково. Запис ведеться на microSD карту об'ємом до 256 ГБ. Щоб записати резервну копію відео або фото можна підключити USB Flash накопичувач.

       

Цей відеодомофон буде дуже зручний у використанні в приватному будинку або на невеликому підприємстві так як TANTOS Jolli має можливість працювати з чотирма викличними панелями тобто обслуговувати чотири точки проходу (хвіртки, вхідні двері, чорний вхід) і управляти воротами завдяки наявності окремого виходу управління.

У моніторі Jolli реалізований інтерком на 6 точок для переговора всередині системи і переведення дзвінків. Є автовідповідач і можливість записати призначені для користувача повідомлення.

Домофон підключається до мережі інтернет завдяки WiFi. Це дозволить дистанційно переглянути зображення від відеокамер і викличних панелей, а також отримати вхідний дзвінок від панелі якщо ніхто не прийняв його на місці протягом зазначеного в налаштуваннях часу.

   

Домофон TANTOS Jolli HD WiFi це якісний і стабільно працюючий виріб, який значно поліпшить безпеку на будь-якому об'єкті.