Домофон представлений в цьому огляді володіє вдалим поєднанням функцій і можливостей для використання на будь-якому типі об'єктів, таких як квартири, офіси і заміські будинки. Домофон AD-770FHD має сенсорний екран 7 '' з високою роздільною здатністю 1024х600 пікселів. Може працювати з двома викличними панелями і двома додатковими камерами. Детектор руху можна активувати за всіма чотирма каналами, запис одночасно буде проводитися тільки по одному - в якому рух сталося раніше всіх. Для додаткових камер можливий запис по зовнішньому датчику.

Такі відеодомофони можна підключити каскадом до шести штук, це дозволить розмовляти зі співрозмовником панелі на потрібний монітор, який може стояти на певному поверсі приватного будинку або в кабінеті офісного приміщення. Також корисним в офісі може виявитися можливість відкрити замок не починаючи переговора з відвідувачем.

Домофон може працювати з усіма типами відеосигналів CVBS, AHD, CVI, TVI з якістю 720P і 1080P. При цьому одна підключена панель може мати модуль CVBS, а друга AHD 1080P і домофон автоматично визначить їх без праці.

Карта пам'яті підтримується до 32 ГБ. На ній будуть зберігатися відеозаписи від викликів і тривожні відеозапису. Також на карту можна записати призначені для користувача мелодії виклику в форматі mp3 і картинки для режиму фоторамки.

Домофон ATIS AD-770FHD має стильний дизайн, пропонується в двох кольорах - білий і чорний, це дозволить застосувати його в будь-якому інтер'єрі. Фоторамка і фонові звуки допоможуть задати бажану атмосферу в передпокої, а улюблені музичні композиції замість сигналів виклику піднімуть настрій.

Поєднання зручності використання і якості виконання повністю виправдовують вони а також дозволяють нам рекомендувати цей товар до покупки в нашому интенет-магазині medvedi.kiev.ua