Панель для відеодомофона AT-400FHD має стильний дизайн і поставляється в двох кольорах silver і black. В панелі встановлена ​​відеокамера високої роздільної здатності Full HD (1920 * 1080). Ця панель виклику може працювати в двох форматах AHD 2МП і CVBS, що дозволить використовувати її як з новими відеодомофонами так і попередніми моделями з підтримкою тільки CVBS відеосигналу. Змінити стандарту сигналу проводиться за допомогою мікроперемикача який розташований поруч з регулятором гучності і знаходиться з ним під одною гумовою заглушкою. Кут огляду панелі 120 °. Якщо доводиться встановлювати панель виклику в кутку, то можна використовувати кутовий кронштейн з комплекту.

  

В панель вбудована інфрачервона підсвітка і датчик світла, при низькій освітленості камера перейде в ч/б режим і вмикнеться ІК підсвічування.

Механічна кнопка виклику виконана з двокольоровим підсвічуванням. У режимі очікування підсвічування біле, при виклику колір стає червоним. В умовах низької освітленості відвідувач завжди зможе побачити кнопку виклику і зрозуміє коли виклик стався за рахунок світлової індикації.

В панелі є реле з НЗ і НР контактами, що дозволить застосувати панель виклику для управління як електромеханічним так і електромагнітним замками на дверях квартири, офісу або хвіртки приватного будинку. Ще однією перевагою цієї панелі є наявність вбудованого накопичувача для управління електромеханічним замком.

Цікавою особливістю цієї панелі виклику для відеодомофона можна відзначити окремий вхід для живлення відеомодуля. Це дозволяє використовувати панель як відеокамеру. Підключивши живлення на цей вхід ми отримаємо постійний відеосигнал і зможемо передати його на відеореєстратор для виконання постійного запису або по руху. При цьому індикація кнопки виклику від цього живлення не світиться, буде працювати тільки відеокамера і інфрачервоне підсвічування.