На даному етапі розвитку людства існує чимало високотехнологічних засобів які дозволяють зберегти майно. Ви можете встановити броньовані двері, а також поставити камери і сигналізацію в будинку, офісі або на дачі, але без надійного замка не обійтися.

Для того щоб відчувати себе в безпеці і надійно захистити своє майно необхідно правильно підійти до вибору та купівлі замка. Характерна особливість сучасних замків полягає в їх можливості працювати від електроживлення.

Електромагнітні, електрорігельні, електромеханічні замки широко використовуються в системах контролю доступу «СКУД», в домофонних системах, при цьому сумісні з будь-якими кодовими клавіатурами, зчитувачами, радіоконтроллерами, контролерами, кнопками виходу і іншим сучасним обладнанням. У цій статті ми розглянемо електрорігельні замки.

Так що таке електрорігельний замок?

Електрорігельний замок - це замок, обладнаний висувним ригелем і електромотором або електромагнитом. Під час подачі живлення вбудований електромотор приводить в рух ригель, при цьому замикаючи або відмикаючи замок.

У замку замикаючих елементів (ригелів) може бути як один, так і декілька, при цьому необхідно знати, що чим більше замикаючих циліндрів, тим вище надійність запірного пристрою.

Електрорігельние замки бувають двох типів: нормально закритий (NC) - без живлення закриті (приклад: YB-500B LED, YB-500C LED) і нормально відкритий (NO) - без живлення відкриті (приклад: YB-500U, YB-630C LED, YB-500U (LED)).

Далі електрорігельні замки поділяються на накладні (YB-500U, YB-500U (LED)) і врізні (YB-500C, YB-630C LED, YB-100 +). Накладний монтаж досить простий, його зможе виконати фахівець без особливої ​​підготовки. Накладним способом встановлюються в основному ригелі замки, призначені для скляних дверей без рами. Врізні замки встановлюються в дверну коробку або панель. Такий метод установки досить непрстий і вимагає особливої ​​підготовки.

Також електрорігельний замок може бути обладнаний LED індикатором стану двері і мати таймер затримки закриття з можливим налаштуванням (від 0 до 9 сек.), Завдяки чому може використовуватися без контролера, зберігаючи при цьому захист від передчасного спрацювання.

Крім замикання і відмикання замка за допомогою подачі електричного імпульсу, існують також більш універсальні ригельні замки, які здатні відчинятися за допомогою ключів. Такий ригельний замок коштує трохи дорожче, ніж звичайний, але погодьтеся, що це досить таки зручний і традиційний спосіб відкриття дверей.

Переваги електрорігельних замків

Ригельні замки відрізняються своєю високою надійністю, простотою у використанні, високою силою утримання (до 2000 кг), а також досить таки простим способом установки. Більш того ними можна управляти дистанційно або механічно. При відключеному живлення такий замок можна відкрити за допомогою ключа.

Замки такого типу підходять практично під будь-які двері: металеві, броньовані, пластикові, металопластикові, дерев'яні або скляні. При цьому електрорігельні замки широко використовуються в будь-якій сфері діяльності, а також добре поєднуються з будь-яким сучасним обладнанням.

Сподіваємося, що ця стаття допоможе Вам правильно вибрати і купити електрорігельний замок.

Якщо виникли якісь труднощі з вибором замка, фахівці інтернет-магазину безпеки «Ведмеді» з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання, просто подзвоніть по одному з нижче представлених номерів телефонів:

(044) 592-26-14, (099) 60-20-111, (097) 797-64-67